Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARI BAŞLADI

KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Sosyal Medyada Paylaş

Orhangazi Belediyesi Fen İşleri Ekipleri tarafından ilçe genelinde kar ve buzlanmaya karşı mücadele çalışmaları kapsamında gün boyunca çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle sabahın erken saatlerinde buzlanmayı önlemek amacıyla tuzlama çalışmaları da sabahın ilk saatlerinden itibaren başlayarak vatandaşların ulaşımında engel yaşamaması için çalışmalarını sürdürüyor.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “  Meteoroloji Bölge Müdürlüğünden aldığımız bilgiler doğrultusunda İlçemiz genelinde kar yağışı uyarısı üzerine, Belediye olarak tüm tedbirlerimizi aldık. Karla mücadele ekibimiz 24 saat esasına dayanarak vatandaşlarımızın hiçbir şekilde olumsuzluk yaşamaması adına çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyor. İlçe genelimizde hem Büyükşehir Belediye Ekiplerimiz hemde Orhangazi Belediyemizin ekipleri tarafından karla mücadele ve tuzlama çalışmaları tüm bölgelerimizde aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Vatandaşlar ulaşımda sorun yaşamaması adına ekipler 24 saat çalışıyor

Orhangazi Belediyesi olarak karla mücadele ekiplerimiz ve buzlanmaya yönelik çalışmalarımız her bölgede hızlı bir şekilde devam ediyor. Özellikle dış mahallerimizde ve Toki bölgemizde kar ve buzlanmaya yönelik çalışmalarımızı sabahın ilk saatlerinden itibaren tüm ekiplerimiz ile birlikte sahada yerimizi aldık. Vatandaşlarımızın ulaşımda herhangi bir olumsuzluk yaşamaması adına ekiplerimiz gün boyu kar temizleme ve tuzlama çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ