Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

KAYMAKAM BİRİNCİ SINIFLARIN HEYECANINA ORTAK OLDU

KAYMAKAM BİRİNCİ SINIFLARIN HEYECANINA ORTAK OLDU
Sosyal Medyada Paylaş

Orhangazi Kaymakamı Süleyman Özçakıcı, uyum eğitimine başlayan birinci sınıf ile ana sınıflarının ilk gün heyecanına ortak oldu.

İlçe Kaymakamı Süleyman Özçakıcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun ve Şube Müdürü Cengiz Tosun ile birlikte 1. Sınıfların ilk gün heyecanını paylaşmak üzere Kurtuluş İlkokulunu ziyaret etti. Uyum eğitimi için okula devam eden 1. sınıfları ziyaret eden İlçe Kaymakamı sayınÖzçakıcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Karatosun okul girişinde bekleyen velilerle sohbet edip onlara çocuklarıyla birlikte başarılı ve sağlıklı bir eğitim öğretim yılı diledi. Öğrencilerle yakından ilgilenen protokol üyeleri bütün sınıfları dolaşıp onlarla fotoğraf çektirdi.

Velilerle sohbet etti

Kaymakam Süleyman Özçakıcı, okul önünde çocuklarını bekleyen öğrenci velilerinin de yanına giderek onlarla sohbet etti, onlara da yeni eğitim döneminde başarı diledi. Okul idaresi ve öğretmenlerle kısa bir toplantı yapan  İlçe Kaymakamı sayın Özçakıcı ve İlçe Milli Eğitim Müdür Karatosun okul bahçesinde öğrencilerle toplu fotoğraf çekildikten sonra başarılı bir eğitim ve öğretim yılı temennisiyle okuldan ayrıldı.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ