SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

Kayseri Belediye Başkanı’ndan Hacılar mesaisi

Kayseri Belediye Başkanı’ndan Hacılar mesaisi
Sosyal Medyada Paylaş

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 2021 yılı yatırımlarını değerlendirdiği ilçe ziyaretleri kapsamında Erciyes’in eteğinde yer alan Hacılar’da temaslarda bulundu.

KAYSERİ (İGFA) – Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’ı makamında ziyaret eden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, daha sonra ilgili birimlerle birlikte Hacılar’da 2021 yılında yapılacak yatırımlarla ilgili bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda konuşan Başkan Büyükkılıç,  Bilal Özdoğan’a övgüler yağdırırken, “Gerçekten kıpır kıpır derler ya, sessiz sedasız vaat ettiği her hizmeti hayata geçirecek çalışmalar da yer alıyor ve onları da hayata geçiriyor” dedi.

Kentsel dönüşümden, asfalt çalışmalarına, kilitli parke uygulamalarından millet bahçelerine, sosyal tesislerden okullara kadar iyi bir noktada olduklarını, el ele, dayanışma içerisinde çalışmaları sürdürdüklerini vurgulayan Büyükkılıç, “Erciyes’in hemen eteğinde olması, turizmin bir bakıma merkezi olması ve bu alanda gerekli çalışmaların yapılması buraya ayrıca bir kazanım sağlıyor. Yüksek irtifanın bir ayağı burada olacak, Hacılar-Tekir arası yolumuzun ihalesi yapıldı, süreciyle ilgili yer teslimi konusunda bekleme aşamasında, onu da takip ediyoruz” diye konuştu.

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan da, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin geçmişte olduğu gibi 2021 yılında da desteklerini esirgemeyeceklerini bildiğini söyledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ