SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

Kayseri Hacılar’da KASKİ’den hedef yatırım toplantısı

Kayseri Hacılar’da KASKİ’den hedef yatırım toplantısı
Sosyal Medyada Paylaş

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürü Doç. Dr. Özgür Özdemir, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan ile birlikte ilçede 2020 yılında yapılan çalışmalar ile 2021 yılındaki hedef yatırımları değerlendirdi.

KAYSERİ (İGFA) – Kayseri Büyükşehir Belediyesi kuruluşu KASKİ, Hacılar ilçesindeki altyapı yatırımlarıyla ilgili değerlendirme toplantısı yaptı. Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, KASKİ Genel Müdürü Doç. Dr. Özgür Özdemir ve birim müdürlerinin hazır bulunduğu toplantıda, altyapıya her zaman önem verdiklerinin altı çizildi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve ekibine teşekkür eden Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, göreve geldiklerinde alt yapımız olmadan üst yapıya geçmeyeceklerinin sözünü verdiklerini anımsatarak, “Bu noktada KASKİ bize geçtiğimiz yıl alt yapıyı tamamladıktan sonra üst yapıya geçtik. Biz iş birliğini çok önemsiyoruz. KASKİ’mizle işbirliğimiz en üst seviyede devam etmektedir. Biz bu anlamda ilçemize geçtiğimiz yıl alt yapı hizmetlerinde 14 milyonluk yatırım aldık. 2021 yılında da bu istişareler sonucu dolu bir yıl bizi bekliyor” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ