SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

KİGADER’den Kayseri Ticaret Odası’na ziyaret

KİGADER’den Kayseri Ticaret Odası’na ziyaret
Sosyal Medyada Paylaş

Kayseri’deki internet gazetecilerini tek çatı altında toplamak amacıyla kurulan KİGADER, faaliyetlerine hız verdi. KİGADER Başkanı Duygu Uludaşdemir ve yönetim kurulu üyeleri yerel yöneticileri ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederken, son durak Kayseri Ticaret Odası oldu.

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy ’un makamında gerçekleştirilen ziyarete KİGADER Başkanı Duygu Uludaşdemir, üyeler İsmail Yıdız ve Öner Çalış’ta katıldı.
Kayseri İnternet Gazetecileri Derneği (KİGADER) Başkanı Duygu Uludaşdemir ve yönetim kurulu üyeleri, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy’u makamında ziyaret etti. Başkan Gülsoy, ziyarette ‘Kayseri’deki gazetecilerin çağın gereklerini yerine getirerek internet haberciliğine yöneldiğine dikkat çekti.

KİGADER Başkanı Duygu Uludaşdemir de Kayseri’deki internet gazetecilerini tek çatı altında toplamak amacıyla İnternet Gazetecileri Derneği’ni kurduklarını hatırlatırken, “İnternet gazetecilerinin önemi artmaya başladı.Bu sektörde gerçekten bu işi yapan kişiler ile çalışmak istiyoruz.Hızlı ve kaliteli içerik üretiminin sağlandığı internet sitelerinin çoğalmasını umut verici buluyoruz” diye konuştu.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ