Reklam
Reklam
Ajans Orhangazi Haber

Kilis 7 Aralık Rektörü’nden ‘ortak akıl’ vurgusu

Kilis 7 Aralık Rektörü’nden ‘ortak akıl’ vurgusu
  • Güncel
  • 08 Şubat 2021
  • 74 KEZ OKUNDU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla 2. kez Kilis 7 Aralık Üniversitesi (KİYÜ) Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, yerel ve ulusal basın mensupları ile bir araya geldi.

KİLİS (İGFA) – Prof. Dr. Mustafa Doğan, Kilis’te ikinci kez atandığı 7 Aralık Üniversitesi Rektörlüğü’nün ilk mesaisine basın mensuplarını ağırladı. Senato Toplantı Odası’nda gazetecilerle buluşan Rektör Prof. Dr. Doğan, bugüne kadar sürdürdüğü 4 yıllık rektörlük görevi süresince uluslararası noktada Türkiye’deki üniversiteler arasında daha iyi bir konuma ulaşması için yoğun bir çaba harcadıklarını söyledi.

Kilis’in tarihi serüvenini, kültürel zenginliğini, sanatını, sosyo-ekonomik altyapısını, en genel anlamda hafızasını ortaya çıkarmak amacıyla şehir içinde merkezler kurarak Kilis’le bütünleşme yolunda önemli bir adım attıklarını kaydeden Rektör Doğan, önümüzdeki dönemde dört yıldır oluşturarak güçlendirdikleri “ortak akıl temelli, adil, ilkeli, üniversiteyi geliştirecek her gayreti teşvik, ödüllendirme ve şükranla mukabelede bulunma” şeklindeki yönetim anlayışını daha büyük hedeflere taşımanın gayreti içerisinde olacaklarını söyledi. 
Toplantı sonunda Kilis 7 Aralık Üniversitesi (KİYÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, KİYÜ  tarafından hazırlanıp “Kilis 7 Aralık Üniversitesi’nden, 7 Aralık Kurtuluş Günü Anısına” basılan özel kitaplardan oluşan kitap setlerini basın mensuplarına armağan etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ