SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

Kilis’te Rektör Karacoşkun’dan BTP İl Başkanlığı’na ziyaret

Kilis’te Rektör Karacoşkun’dan BTP İl Başkanlığı’na ziyaret
Sosyal Medyada Paylaş

Kilis’te 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, bir çok alanda öncü ve organik çalışmalar yaptıklarını belirterek, yerli tohum üretimiyle ilgili çalışmaların sürdüğünü kaydetti.

KİLİS (İGFA) – Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan, Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) İl Başkanı Alaaddin Özkar’ı ziyaret etti. Üniversite olarak Kilis’in kalkınması noktasında tüm yatırımcılara bilgi ve teknik destek verdiklerini ifade eden Rektör Karacoşkun, üniversitenin organik zeytinyağından sabuna ve yerli fide yetiştiriciliğine kadar birçok alanda öncü çalışmalar yürüttüğüne parmak bastı. Karacoşkun, yakın zamanda yerli tohum üretimi ile ilgili yapılan çalışmaların da netice vereceğinin müjdesini verdi.

Özellikle ekonomi noktasında eşsiz projeler ortaya koyduklarını anlatan BTP Kilis İl Başkanı Özkar ise, Prof. Dr. Haydar Baş’ın Milli Ekonomi Modeli’nin dünyaya mal olmuş bir kurtuluş reçetesi olduğunun altını çizdi. Siyasi hayatı boyunca BTP’nin çözüm ve proje ürettiğini ifade eden Özkar, “Biz çözüm partisiyiz. Merhum Genel Başkanımız dünyada eşi benzeri olmayan bir ilim adamıydı. Biz bunu yıllardır insanımıza anlatıyoruz. Yeni Genel Başkanımız Hüseyin Baş ile partimiz yeni bir ivme kazandı. Her zamankinden daha büyük bir heyecanla milletimize hizmet için siyasi yolumuzda yürümeye devam ediyoruz.” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ