SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

Kocaeli Ticaret Odası’ndan sektörlere hijyen uyarısı

Kocaeli Ticaret Odası’ndan sektörlere hijyen uyarısı
Sosyal Medyada Paylaş

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkanı Necmi Bulut, yeni kontrollü normalleşme süreciyle ilgili açıklama yaptı. Kontrollü normalleşme sürecinde tüm üyelerimizle birlikte sorumluluklarının farkında olduklarını belirten Başkan Bulut, “COVID-19’dan yasaklarla değil, kurallarla kurtulacağız” dedi.

KOCAELİ (İGFA) – Özellikle iş dünyasının hasretle beklediği kontrollü normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkanı Necmi Bulut, sürece dair açıklama yaptı. KOTO olarak özellikle yiyecek- içecek sektöründe faaliyet gösteren üyeleri açılacakları güne hazırlamak adına çalışmalar yürüttüklerini vurgulayan Başkan Bulut, pandemi sürecinin başından bu yana halk sağlığının yanında, ekonomi sağlığını da gündeme getirerek birçok girişimde bulunduklarını anlatarak, kontrollü de olsa iple çekilen günlerin başında olduklarını söyledi. 

Esnaflara hijyen noktasında özellikle yiyecek- içecek sektörüne büyük ödevler düştüğünü ifade eden Başkan Bulut, “Bu süreçte kurum ve tüm üyelerimizle birlikte sorumluluğumuzun farkındayız. Maske- mesafe-temizlik kuralları ve KOTO olarak kafe ve restoranlara dağıttığımız hijyen noktalarımızla ticaretimizin başındayız. Unutmayalım ki COVID-19’dan yasaklarla değil, kurallarla kurtulacağız. Tedbiri elden bırakmadan Kocaeli’nin bekçisi olacağız” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ