Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI
Sosyal Medyada Paylaş

Orhangazi Kaymakamlığı başkanlığında ilçedeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra tüm mahalle muhtarlarının katılımı ile İlçe Koordinasyon Kurulu toplantısı Kaymakamlık Konferans Salonu’nda yapıldı. Toplantıda tüm kurum amirleri mahalle muhtarlarından gelen soruları yanıtladı, şehrin tüm sorunları ise aynı toplantıda görüşülerek yol haritası belirlendi.

Orhangazi Kaymakamlığı İlçe Koordinasyon Kurulu toplantısı Kaymakam Süleyman Özçakıcı ve Belediye Başkanı Bekir Aydın Başkanlığında Konferans salonunda yapıldı.

Tüm kurum ve kuruluşlar hazır bulundu

İlçe Koordinasyon Kurulu toplantısında Orhangazi Belediyesi, Kamu kurumları bu kurumlara bağlı tüm müdürlükler, BUSKİ, Armagaz ve UEDAŞ ile İlçe Sağlık Müdürlüğü, Devlet Hastanesi, Emniyet Müdürlüğü, ilçe tarım müdürlüğü ve Mahalle Muhtarları katıldı.

Tüm kurumlar tek tek sunum yaptı

Kaymakam Süleyman Özçakıcı başkanlığında gerçekleşen toplantıda sırası ile tüm kamu kurum ve kuruluşları ayrı ayrı sunumlar gerçekleştirdiler. Sunumlarda ilgili kurum müdürleri ve sorumluları devam eden çalışmalar, planlamalar ve yeni dönemde hayata geçirilecek projeleri görüşüp bilgilendirme yaptı.

Muhtarların soruları yanıtlandı

Toplantıda ayrıca tüm kurum ve kuruluşların sunumları esnasında 31 Mahalle muhtarının sorularını yanıtladı. Özellikle BUSKİ Orhangazi Müdürlüğünün sunumu esnasında dış mahalleler ve şehir merkezinde yapılması planlanan yeni yatırımlar ile ilgili olarak da bilgilendirmeler yapıldı.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ