SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

LÖSEV zor zamanlarda daima yanınızda

LÖSEV zor zamanlarda daima yanınızda
Sosyal Medyada Paylaş

22 yıldır en zor zamanlarda halkın yanında olan Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV), lösemi ve kanser tanısı alanlara yönelik yaptığı çağrıda “Yalnız değilsiniz” mesajı verdi.

BURSA (İGFA) – Lösemi ve diğer kanser tanılı çocuklar ile yetişkinlere maddi, manevi her türlü destek veren, ailelerin yanında olan LÖSEV, zor günleri birlik olarak aşmak için dayanışmaya davet etti.

Hastalığın tedavisinde en önemli desteğin moral olduğunu ifade eden LÖSEV, sosyal ve psikolojik desteklerle her zaman kayıtlı hastalarının yanında olduklarını, eğitim konusunda da çocukları ve ailelerini yalnız bırakmadıklarını söyledi. Tedavi bursları ve eğitim burslarının yanı sıra kuru gıdadan kırmız et ürünlerine, giyimden hijyen ürünlerinden kadar her konudahasta ve ailelerinin yanında olan LÖSEV’in kurulduğu ilk yıllarda lösemili çocukların yaşadığı zorluklara karşı savaştığını, son yıllarda ise yetişkin, tüm kanser hastalarına maddi ve manevi desteklerini ulaştırdığı ifade edildi.

“Yalnız değilsiniz” çağrısı yapan LÖSEV’den destek almak isteyenlerin vakfın bulunduğu Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Kayseri, Eskişehir ve Samsun ofislerine giderek, ya da 0312 447 0660 numaralı telefonu arayarak başvuru yapabileceği bildirildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ