Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

MAHMUDİYE GÖLET BEKLİYOR

MAHMUDİYE GÖLET BEKLİYOR
Sosyal Medyada Paylaş

Son yıllarda ürettiği çilek ile öne çıkan Mahmudiye Mahallesi’nde daha önce zemin etüt çalışmaları tamamlanan Sulama Göleti projelendirilmleyi bekliyor. Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, Mahmudiye Mahallesi’ni ziyaret etti. Ziyaret esnasında DSİ bölge müdüründen gölet ile ilgili bilgi alan Zafer Işık projenin bir an önce programa alınması için çalışacakları mesajını verdi.

Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, Belediye Başkanı Bekir Aydın, Ak Parti Orhangazi ilçe başkanı Gökhan Ulusu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Mahmudiye Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahmudiye Mahallesi muhtarı Veysel Üstün tarafından ağırlanan Zafer Işık buradaki çalışmalar ile ilgili bilgi aldı.

Gölet için süreç hızlandırılacak

Çilek üretimi ile son yıllarda ekonomiye büyük katkı sağlayan Mahmudiye Mahallesi’nin yıllardır arzuladığı Sulama Göleti ile ilgili son durumu değerlendiren Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, gölet projesi ile ilgili son durum için de DSİ bölge müdüründen bilgi aldı. Daha önce zemin etüt çalışmaları tamamlanan Sulama Göleti için önümüzdeki hafta DSİ bölge müdürü ile birlikte yeniden Mahmudiye mahallesini ziyaret edip bölgeyi yerinde inceleyecek olan Zafer Işık, göletin Mahmudiye Mahallesi için son derece önemli olduğunu belirterek, bu projenin bir an önce başlayıp bitirilmesi için biz de çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız. İnşallah süreci hızlandırıp Mahmudiye mahallesini gölete kavuşturmuş olacağız dedi.

Yeni yola bariyer sözü

Ziyaret esnasında geçtiğimiz günlerde tamamlanan Çakırlı ile Mahmudiye Yolu arasındaki bağlantı yolunda da inceleme yapan Zafer Işık yol güzergahına bariyer yapılması için de Karayolları Bölge müdürlüğü ile görüşeceğini ve yola bariyer yapılacağını açıkladı. Öte yandan Mahmudiye Mahallesin’e tanker dolum istasyonu için de çalışmaların önümüzdeki günlerde başlayacağı duyuruldu.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ