Reklam
Reklam
Ajans Orhangazi Haber

Mahmut Tuncer, tanıtım için Kilis’te

Mahmut Tuncer, tanıtım için Kilis’te
  • Güncel
  • 06 Şubat 2021
  • 42 KEZ OKUNDU

Ünlü türkücü Mahmut Tuncer, Tarım Hayvancılık ve Arıcılık Kilis Başkanı Hacı Hasan Polat davetlisi olarak bu şehre geldi.

KİLİS (İGFA) – Türkücü Mahmut Tuncer ve Türkiye Tarım Hayvancılık ve Arıcılık Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mustafa Sarıoğlu, Tarım Hayvancılık ve Arıcılık Kilis Başkanı Hacı Hasan Polat ve Ziraat Mühendisleri Odası Kilis İl Temsilcisi Ziraat Mühendisi Güven Özdemir’in misafiri olarak Kilis’in Musabeyli ilçesine geldi. Tarım Hayvancılık ve Arıcılık Kilis Başkanı Hacı Hasan Polat misafirlerini kurban keserek karşıladı.

Tarım Hayvancılık ve Arıcılık Kilis Başkanı Hacı Hasan Polat ve Ziraat Mühendisleri Odası Kilis İl Temsilcisi Ziraat Mühendisi Güven Özdemir, Tuncer ve Sarıoğlu’na Kilis’in ve Musabeyli’nin önemli geçim kaynaklarından Kilis Horoz Karası üzümü, kırmızı biber ve zeytinyağı’nı tanıttı.

Ziraat Mühendisleri Odası Kilis İl Temsilcisi Ziraat Mühendisi Güven Özdemir yaptığı açıklamasında; “Her platformda Kilis tarımımızı anlatmaya devam ediyoruz. Bizlere ev sahipliği yapıp ağırlayan Tarım Hayvancılık ve Arıcılık Kilis Başkanı Hacı Hasan Polat’a teşekkür ediyorum. Üretmezsek tükeniriz” diye konuştu.

Tarım Hayvancılık ve Arıcılık Kilis Başkanı Hacı Hasan Polat ise yaptığı açıklamada, “Nazik daveti kırmayıp Musabeyli’ye gelerek bizleri onure eden ünlü sanatçı Mahmut Tuncer’e, Türkiye Tarım Hayvancılık ve Arıcılık Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mustafa Sarıoğlu’na ve tarım ve zirai bilgileri ile bizleri her zaman aydınlatan Ziraat Mühendisleri Odası Kilis İl Temsilcisi Ziraat Mühendisi Güven Özdemir’e ve yapmış olduğumuz toplantıya katılan herkese teşekkür ederim” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ