ORHANGAZİ HABER - REKLAM ALANI
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

Malatya’da Ağbaba taksicilerin sorsorunlarını dinledi

Malatya’da Ağbaba taksicilerin sorsorunlarını dinledi
Sosyal Medyada Paylaş

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Malatya merkezindeki taksi duraklarını gezerek taksicilerin sorunlarını dinledi.

MALATYA (İGFA) – Özellikle pandemiden kaynaklı ve hafta sonu sokağa çıkma yasakları nedeniyle sorunlarının arttığını söyleyen Malatya’daki taksiciler, yetkililerden destek istediklerini söyledi. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’nın ziyaretinde seslerini duyurma imkanı bulan taksiciler, yüksek trafik sigortası, sürekli kesilen trafik cezaları ve bazı durak yerleri ile ilgili problemlerinin çözülmesi isterken, “Kazandığımızdan daha fazlasını vergilere veriyoruz” diyerek sitem ettiler.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, ülke genelinde 100 bine yakın takside yaklaşık 300 bin kişi geçimini sağladığını ifade etti. Tüm esnafın sorunlarını sıklıkla gündeme getirdiğini kaydeden CHP’li Vekil Ağbaba, “Maalesef pandemiden kaynaklı tüm esnaflarımızın olduğu gibi taksici esnafın da sıkıntıları fazla. Özellikle devlet tarafından alınan vergilerin fazlalığı ortak şikayet konusu. Hem Malatya’daki hem de tüm Türkiye’deki taksicilerimizin sorunlarını yakından takip ediyoruz. Taksicilerimizin sorunlarının çözümü için her türlü katkıyı sunmaya hazırız” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ