SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

Malatya’da Hekimhan muhtarlarında Büyükşehir Başkanı’na teşekkür ziyareti

Malatya’da Hekimhan muhtarlarında Büyükşehir Başkanı’na teşekkür ziyareti
Sosyal Medyada Paylaş

Malatya’da Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ, belediye meclis üyeleri ve bir grup muhtarla Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret ederek, hizmetlerden ötürü teşekkür etti.

MALATYA (İGFA) – Malatya’nın Hekimhan ilçesindeki muhtarlar, Belediye Başkanı Turan Karadağ ile birlikte Malatya Büyükşehir Belediye Belediyesi’ni ziyaret etti.

Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ’ın 2020 yılını değerlendirmek ve 2021 yılında yapılacak olan yatırımlarla ilgili görüş alışverişinde bulunmak üzere bir araya geldiği muhtarlarla birlikte Malatya Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.  

Malatya’yı Türkiye’ye örnek bir il yapacaklarını ifade eden Başkan Karadağ, Hekimhan ile birlikte Malatya’nın 13 ilçesinin şantiye haline geldiğini belirterek, “Büyükşehir Başkanımız hiçbir ayrım yapmadan herkesi birleştirdi. Hiç kimseye şu partiden bu partiden, şu dilden şu ırktan demeden yardım etti. Bizde Başkanımızın yanında beraber olduk. Tek amacımız var hizmet etmek” dedi. Hekimhan’ın tarihinde olmayan 320 km asfalt yapıldığını ifade eden Karadağ, “İnanıyorum ki 2021 yılında eksik kalan köylerimizin, mezralarımızın yolları yapılacak. Birlikte, beraberce kardeşçe Malatya’yı Türkiye’de örnek bir il yapacağımıza inanıyorum” dedi. Hekimhan ilçesindeki mahalle muhtarları ise, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın ayrım yapmadan elinden gelen tüm hizmeti verdiğine dikkati çekerek, teşekkür etti.

Hekimhan CHP Teşkilatınden gelen destekle moral bulan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan da, “Şuana kadar Malatya’da haksızlık yapıldı veya bana oy verdi vermedi, benim görüşüm farklı olduğu için hizmet bana gelmedi diye bir şikâyet duymadım” diyerek, Malatya’da ekilen kardeşlik tohumunun hizmet noktasında devamını diledi. 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ