Reklam
Reklam
Ajans Orhangazi Haber

Muharrem İnce Orhangazi’den seslendi

Muharrem İnce Orhangazi’den seslendi
  • Siyaset
  • 30 Eylül 2020
  • 2.296 KEZ OKUNDU
Sosyal Medyada Paylaş

“Doğu Akdeniz’de karşımızda kim varsa, Ermenistan’da da o vardır”

Memleket Hareketi başlatıp Türkiye’yi dolaşan Muharrem İnce, Orhangazi’ye geldi. Orhangazi’de Cumhuriyet Alanı’ndan başlayıp Hürriyet Mahallesi girişine kadar yürüyen Muharrem İnce, Gemlik’e geçti. Orhangazi’de açıklama yapan Muharrem İnce, Ermenisan’ın Azerbaycan’a saldırması ile ilgili değerlendirme yaptı. İnce, Doğu Akdeniz’de karşımızda kim varsa, Ermenistan’da da o vardır dedi.

Orhangazi’de vatandaşlarla selamlaşan, Cumhuriyet Alanından başlayıp Hürriyet Mahallesi’ne kadar yürüyüş yaparak esnaf ve vatandaş ziyareti yapan Muharrem İnce, Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki çatışmaları yorumladı.

AZERBAYCAN’IN YANINDAYIZ

Muharrem İnce Orhangazi’de gazetecilerin sorularını yanıtladı. İnce Ermenistan’ı yakından izlediklerini belirterek, etrafımızda bir ateş çemberi var. Bir yanda Doğu Akdeniz’de yaşananlar, Suriye’de yaşananlar. Doğu Akdeniz’de karşımızda kim varsa, Ermanistan’ın yanında da o vardır. Ama Türkiye güçlü bir devlettir. Hem Doğu Akdeniz’i, hem Suriye’yi, hem Azerbaycan’ı çözecektir. Ona inanıyorum. Gönlümüz, yüreğimiz, herşeyimiz Azerbaycan’la beraberdir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ