SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

Muhtarlardan Büyükşehir projelerine tam not

Muhtarlardan Büyükşehir projelerine tam not
Sosyal Medyada Paylaş

Muhtarlar, Malatya Büyükşehir Belediyesi’ne ait sosyal ve kültürel hizmet alanlarını gezdi.

MALATYA (İGFA) – Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın da katıldığı mahalle muhtarlarına yönelik bir gezi düzenledi. Başkan Gürkan ve Vahap Küçük Hayır Çarşısı, Tabiat Parkı, Fuar Alanı, Millet Bahçesi, Taşhoron Kilisesi, Salköprü Semt Konağı, İtfaiye Binası ve Anayurt Bulvarını gezen Başkan Gürkan ve muhtarlar, daha sonra BELSOS Dede Korkut Tesisleri’nde yemeğe geçti. Muhtarlarla görüşme gerçekleştiren Selahattin Gürkan, kendilerimin sorunlarını da dinledi. Gezdikleri Büyükşehir Belediyesi sosyal ve kültürel hizmet yatırımlarını beğendiklerini dile getiren muhtarlar, Başkan Gürkan ve ekibine teşekkür etti.

Darende Kumru Mahalle Muhtarın Murat Fırat, Başkan Gürkan’a teşekkür ederek, mahallelerde yapılması gereken işlerle ilgili istişare gerçekleştirdiklerini söyledi. Hekimhan Dereköy Mahalle Muhtarı Hüseyin Çetin de Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Selahattin Gürkan’ın çalışmalarını yerinde gördüklerini açıkladı.

Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Aliseydi Yücekaya da, Başkan Selahattin Gürkan’ın 2 yılı tamamlamadan birçok hizmeti başardığını, projelerin devamının da önümüzdeki süreç için emsal teşkil ettiğini duyurdu.

Akçadağ Kasımuşağı Mahalle Muhtarı Alibey Varlık ise belediyenin gerçekleştirdiği İnderesi, Vahap Küçük Hayır Çarşısı, Taşhoron Kilisesi restorasyonu gibi çalışmalara tam not verdi.

Akçadağ Ancar Muhtarı Ali Korkmaz, 4 yıldır yapılmayan yol hizmetini Selahattin Gürkan’ın gerçekleştirdiğini dile getirdi.

Yeşilyurt Muhtarlar Dernek Başkanı Süleyman Şahbaz da Başkan Gürkan’ın yapmak için söz verdiği işi yaptığını söyledi.

Akçadağ Muhtarlar Derneği Başkanı Eyüp Gönültaş, Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları için ‘Malatya’ya sihirli bir el değmiş’ nitelemesini yaptı.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ