Reklam
Reklam>
Ajans Orhangazi Haber

Numan Kurtulmuş: Önemli olan tezgahı dağıttırmamak

Numan Kurtulmuş: Önemli olan tezgahı dağıttırmamak
  • Siyaset
  • 04 Şubat 2021
  • 70 KEZ OKUNDU

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, partisinin 7. Olağan İl Kongresi’ne katılmak üzere geldiği Gaziantep’te sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile bir araya gelirken, Koronavirüs şartlarına rağmen üretimin sürdüğünü ifade edip, “Önemli olan tezgahı dağıttırmamak” dedi.

Başak AKAY (MEGA HABER 27)
AK Parti Gaziantep İl 7’nci Kongresi’nin ardından gerçekleştirilen toplantıda konuşan Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş; pandemi nedeniyle önümüzdeki süreçte küresel ölçekte finansal ve siyasal bir yeniden yapılanma dönemin yaşanacağını kaydederken, “Koronavirüs sonrası dönem öncesinden bambaşka olacak” dedi.

Numan Kurtulmuş, Türkiye’nin pandemi meselesini, özellikle sağlıktaki altyapısının güçlülüğü ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin hızlı karar alma yeteneği dolayısıyla birçok ülkeden daha büyük bir avantajla karşılamış olduğunu belirtti.

Bu süreçte tezgâhı dağıttırmamak yani üretiminin devam edebilmesinin önemli olduğunu söyleyen AK Parti Genel Başkan Vekili, ” Kısa çalışma ödeneklerinden tutunuz da esnaflarımıza verilen bazı nakdi desteklerle, sanayicimize ve üreticimize verilen desteklerle hiç olmazsa bu dönemde iş dünyasının karşılaşmış olduğu sorunları bir şekilde atlatabilmeyi hedefledik. Bundan sonraki süreçte de; dayanışma içerisinde, özellikle devletin milletle bütünleşmesi sürecini sağlayarak, milletin devlete olan güvenini daha fazla artırarak, güç birliğiyle bu süreçlerden milletimizi ve devletimizi daha güçlü bir şekilde çıkarmış olacağız” dedi.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ