Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

ÖĞRENCİ SERVİSLERİ DENETLENDİ

ÖĞRENCİ SERVİSLERİ DENETLENDİ
Sosyal Medyada Paylaş

Bursa Büyükşehir Belediyesi okulların açılmasına günler kala ilçe  genelinde öğrenci servis taşımacılığı yapacak olan araçları denetledi. İlçe Terminalinde yapılan denetimlerde 84 adet öğrenci servis aracı kontrol edildi. Servisçiler Kooperatifi Başkanı Muhammet Ali Varlı’nın da hazır bulunduğu denetimlerde araçlar farklı kriterler göz önüne alınarak denetlendi.

6 Eylül pazartesi günü başlayacak olan 2021-2022 Eğitim Öğretim sezonu öncesinde Bursa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Orhangazi’de öğrenci servislerini denetledi.

Tüm servisler terminalde toplandı

Orhangazi Servis minibüsçüleri Kooperatifi Başkanı Muhammet Ali Varlı ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu Öğrenci Servisleri denetlemesinde Zabıta Ekipleri araçları tek tek inceledi. Araçlar Servis Araçları yönetmeliğine uygunluğu, Kamera, kuşak, Koltuk sensörü, 15 yaş kuralı ve Çalışma Ruhsatı ve Güzergah İzin belgeleri bakımından denetlendi.

84 araç öğrenci servisi olarak hizmet verecek

Orhangazi Servis Minibüsçüleri Kooperatifi Başkanı Muhammet Ali Varlı, Orhangazi’de servis olarak güzergah izin belgesi bulunan 84 adet araç bulunduğunu belirterek, servislerimiz eğitim öğretim sezonuna hazır. Yeni sezon öncesi bazı araçlarımızdaki küçük eksiklikler de önümüzdeki süreçte giderilmiş olacak dedi. Muhammet Ali Varlı Orhangazi’de önemli noktalardan birisinin de korsan taşımacılık olduğuna da vurgu yaparak, ilgili kurumların öğretim sezonu öncesinde bu konuda sıkı denetimler yapmasını bekliyoruz dedi.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ