Reklam
Reklam
Ajans Orhangazi Haber

ORHANGAZİ ADINA UMUTLARIMIZ VAR

ORHANGAZİ ADINA UMUTLARIMIZ VAR
Sosyal Medyada Paylaş

İyi Parti Orhangazi ilçe başkanı İsmail Kaya, İyi Parti’nin kuruluşunun 3.yıldönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. İsmail Kaya, İyi Parti olarak Orhangazi için umutları olduğunu ifade etti.

25 Ekim 2017’de Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener ve dava arkadaşları tarafından kurulan partimiz bugün kuruluşunun 3.yıl dönümünü kutlamaktadır. Kutlu olsun! Diye açıklamasına başlayan İsmail Kaya, İYİ PARTİ, milletimizin de takdir edeceği gibi, bugüne kadar kurulmuş olan çok sayıdaki partiler içinde hiç birinin yaşamadığı zorlukları aşarak kurulmuştur. İYİ PARTİ, önüne çıkan tüm engelleri milli duruşu, vatan sevgisi ve samimiyetiyle mücadele ede ede aşan ve kendisine milletin sinesinde yer bularak üçüncü kuruluş yılını şerefle kutlayan bir partidir dedi. İyi Parti’nin ülkenin siyasi ve ekonomi alanlarında büyük sıkıntılar yaşadığı bir dönemde kurulduğuna vurgu yaparak, ümitlerin karardığı bir dönemde 25 Ekim 2017 tarihinde Genel Başkanımız Meral Akşener öncülüğünde, ‘Cesurlar hareketi’ olarak Türk siyaset sahnesine güneş gibi doğmuştur. Hâlâ seçmeni seçeneksiz, milleti çaresiz, ülkeyi savunmasız sanan siyasi kadrolar bilmelidir ki; kurulamaz, teşkilatı tamamlayamaz, seçime katılamaz diyerek her türlü engeli karşımıza çıkardıkları İYİ PARTİ bugün 3 yaşına girmiştir. Sayın Genel başkanımız Meral Akşener liderliğinde kurulan İYİ PARTİ, kuruluşunun üzerinden çok az bir zaman geçmesine rağmen önemli başarılara imza atmış, Türk siyasetinde büyük bir boşluğu doldurmuş, ülkenin ihtiyaçları doğrultusunda ürettiği politikalar ile “takip eden” değil “takip edilen” parti olmuştur. 3. Yılımızda her türlü yıldırma ve yorma faaliyetlerine karşı açık yüreklilikle vurgulamak isteriz ki; dünden daha güçlü ve yarın için daha inançlıyız dedi.

ORHANGAZİ ADINA UMUTLARIMIZ VAR

İsmail Kaya, Türkiye adına, Orhangazi adına umutlarımız var, hayallerimiz var, gücümüz var. Adil ve özgür bir Türkiye istiyoruz. “Türkiye iyi olacak” diyerek çıktığımız bu kutsal yolculukta cennet ülkemizin ve şirin şehrimiz iyi olması adına başlatılan iyilik hareketimiz devam edecektir. Bu amaçla Orhangazi’de yaşayan her vatandaşımızı, Orhangazi’li tüm hemşehrileriyle bir olmaya, birlik olmaya, davet ediyoruz. İyi Parti’nin kapısı herkese açıktır. Vatanseverlik paydasında birleşen, Demokrasiyi savunan, demokraside güçler ayrılığı ilkesini benimseyen vatandaşlarımızı bu kutlu yolda bizimle yürümeye, partimize üye olmaya, görev almaya davet ediyoruz. Özgür, güvenli, hukukun üstünlüğünü ön planda tutan, komşuları ile barış içerisinde, istikrarlı ve öngörülebilir bir ekonomiye sahip, uluslararası platformda saygın, milleti ile barışık, ülkesi için sorumluluk alan bireylerden oluşan ve geleceğine umutla bakan eşit fırsatlar ülkesi bir Türkiye hayali ile çıktığımız bu yolda elde ettiğimiz başarılar ile partimizin 3. kuruluş yıldönümünün tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyor, saygılarımı sunuyorum diyerek açıklamasını tamamladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ