Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

ORHANGAZİ BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNA İKİ YENİ KEPÇE EKLEDİ

ORHANGAZİ BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNA İKİ YENİ KEPÇE EKLEDİ
Sosyal Medyada Paylaş

Orhangazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde kullanılmak üzere biri hibe, diğeri kendi imkânları ile satın aldığı İş makinasını bünyesine kazandırarak araç filosunu genişletti.

Orhangazi Belediyesi araç filosuna iki yeni iş makinası daha ekledi. Belediye Başkanı Bekir Aydın, ilçede her geçen gün daha kaliteli ve iyi hizmet sunabilmek adına çeşitli girişimlerde bulunduklarını işaret ederek, ‘Girişimlerimiz sonuçlarını vermeye başladı. Geçtiğimiz günlerde yaptığımız girişimler sonucunda İş makinasının bir tanesini hibe olarak diğerini de satın alarak toplamda 2 Adet İş makinasını Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğümüz bünyesine kazandırdık.’ dedi.
Belediye bünyesine kazandırılan 2 adet iş makinası ile hem dış mahallelerde hemde şehir merkezinde işlerin daha hızlı şekilde çözüme kavuşacağını belirten Aydın, ‘Kazıcı ve yükleyici tam donanımlı iş makinası ile İlçemize daha iyi hizmet verebilmek adına araç filomuzu her geçen gün geliştiriyor ve genişletiyoruz. Vatandaşlarımızın her türlü sorunlarını, taleplerini gidermek için gece gündüz çalışmalarımıza istikrarlı bir şekilde devam ediyoruz. 2 Adet marka kazıcı ve yükleyici tam donanımlı İş makinamız İlçemize ve Belediyemize hayırlı olsun” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ