Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

Yol genişletme çalışmalarının sonuna gelindi

Yol genişletme çalışmalarının sonuna gelindi
Sosyal Medyada Paylaş

Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından Orhangazi ile İznik arasındaki 45 kilometrelik bölümde yaz başından bu yana sürdürülen yol genişletme ve sıcak asfalt çalışmasında sona yaklaşıldı. Ekipler çalışmalarda Orhangazi’ye bağlı Yeniköy yolu kavşağı bölgesine kadar çalışmaları tamamlama aşamasına geldi.

Orhangazi ile İznik arasında aylardır devam eden yol çalışmalarında artık sona gelindi. Karayolları Bölge müdürlüğü tarafından yaz aylarının başında başlatılan yol genişletme ve sıcak asfalt çalışmaları İznik sınırlarından başlayıp Orhangazi istikametine doğru yaklaşık 6 aydır devam ediyordu.

Orhangazi Otoban kavşağına yaklaşıldı

Orhangazi ile İznik arasındaki 45 kilometrelik yol güzergahında ekipler eski asfaltı kazıyıp yeni dolgu çalışması ve sonrasında sıcak asfalt çalışması sürdürüyor. Bu çalışmalar esnasında ise yol iki taraftan genişletiliyor. Karayolları ekiplerinin sürdürdüğü yoğun çalışmalar neticesinde İznik’ten başlayan çalışmalar Orhangazi’ye bağlı Yeniköy ve Üniversite kavşağına kadar geldi.

Yıl sonuna kadar tamamlanması planlanıyor

Orhangazi-İznik karayolu üzerinde sürdürülen genişletme ve sıcak asfalt çalışmalarının otoban kavşağına kadar olan bölümünün yıl sonuna kadar tamamlanması planlanıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ