Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

ORHANGAZİ KENT KONSEYİNİN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI

ORHANGAZİ KENT KONSEYİNİN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI
Sosyal Medyada Paylaş

Kent Konseyi’nin 2.Olağan Genel Kurul toplantısı Orhangazi Belediyesi Nikah Salonu’nda yapıldı. Kent Konseyi’nde mevcut başkan Şinasi Kaya yeni dönem için de başkanlığa seçildi.

Orhangazi Kent Konseyi’nin ikinci Olağan genel Kurul toplantısı Belediye Nikah Salonu’nda Belediye Başkanı Bekir Aydın, siyasi parti ilçe başkanları ve yöneticileri, STK temsilcileri, Kent Konseyi Yürütme Kurul üyeleri, çalışma gruplarının katılımı ile yapıldı. Genel Kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Genel Kurulda daha sonra geride kalan dönemde Kent Konseyi’nin yaptığı faaliyetler Genel sekreter tarafından okundu. Divan Başkanlığını Nizamettin Taylan Alkan’ın yaptığı genel kurulda daha sonra söz alan Belediye Başkanı Bekir Aydın Orhangazi Belediyesi’nde sıkıntılı dönemleri geride bırakıp yeni bir dönem başlattıklarını belirterek, aynı anlayışı Kent Konseyimiz için de ortaya koyacağız dedi. Bekir Aydın, Kent Konseyi’nin pandemi ve ekonomik zorluklara rağmen yine de geride kalan dönemde son derece başarılı işlere imza attığına da dikkat çekerek, kadın, çocuk, gençlik meclisleri ve bir çok aktivitesi ile Kent Konseyimizin ilçemize katkı sunmasına bizler de elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz dedi. Daha sonra söz alan eski Yerel Gündem 21 ve Kent Konseyi başkanlığı yapmış olan Kenan Özkan tüm şehrin Kent Konseyi’ne dahil olması çağrısında bulundu.

 

Şinasi Kaya yeniden başkan

Konuşmaların ardından yapılan seçimlerde Şinasi Kaya Kent Konseyi yürütme kurulunun yeniden başkanlığına seçildi. Şinasi Kaya kendisine destek olan kurum ve kuruluşlara teşekkür etti. Şinasi Kaya yeni dönemde şehre daha fazla katkı sunmak için uğraşacağız dedi.

 

İşte Kent Konseyi’nin yeni yönetimi

 1. Şinasi Kaya
 2. Arzu Buğrahan
 3. Bülent Aydın
 4. Cahit Söyler
 5. İlknur Uludağ
 6. Kazım Köse
 7. Kubilay Yıldırım

 

Yedek yönetim lisesi

 1. Ahmet Hamdi Konan
 2. Aslıhan Köse
 3. Fatih Mısır
 4. Naime Yurdakul
 5. Nubar Erkan İlkme
 6. Semih Bozbey
 7. Serpil Talaş Belli
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ