Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

Orhangazi TSO üyeleri fuara gidiyor

Orhangazi TSO üyeleri fuara gidiyor
Sosyal Medyada Paylaş

Orhangazi TSO, 4 Eylül 2021 cumartesi günü,  global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan “CNR Food Gıda ve ambalaj” fuarına üyelerini götürüyor.

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerinin CNR Food Gıda Fuarı ile eş zamanlı düzenlenecek Ambalaj Fuarını Ziyaret etmesi amacıyla oluşacak talebe göre, 4 Eylül 2021 Cumartesi günü saat 09:00’da, İlçe Terminalinden ücretsiz otobüs kaldıracak.

Türk gıda, içecek ve ambalaj sanayinin aynı tarihte, aynı çatı altında buluşacağı CNR Food İstanbul ve CNR Ambalaj İstanbul fuarlarında, yerli ve yabancı gıda toptancıları, perakende zincir marketler, kurumsal satın almacılar, işletmeciler, yeni işletme sahibi olacaklar, otel ve restoran zincirleri tarafından 2 binin üzerinde marka ürün sergileyecek. Orhangazi TSO, üyelerinin Fuardaki sektörel gelişmeleri takip etme ve sektörleri ile ilgili stant açan firmalarla bire bir görüşme yapma imkânını yakalamasını sağlıyor.

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Fuarlardan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Burak Tokuç; “Pandemi nedeniyle ara verilmek zorunda kalınan bu türden Fuar organizasyonlarımızı yeniden başlatmanın memnuniyetini sizlerle paylaşmak istiyorum. Gerçekleştireceğimiz Fuar ziyaretlerimizle, İlgili üyelerimizi fuarlara ücretsiz götürerek, sektörleriyle ilgili bilgi almalarını ve yeni gelişmeleri yerinde takip etmelerini sağlamayı amaçlıyoruz. Tüm üyelerimizi ve ilgilileri bu fuara davet ediyoruz” dedi.

Fuar ziyareti için bilet temini ve ulaşım Orhangazi TSO tarafından ücretsiz yapılacak olup, katılım taleplerinin 0224 573 8169 numaralı telefondan 1 Eylül 2021 Çarşamba gününe kadar bildirilmesi gerekmektedir. Fuar hakkında detaylı bilgiye https://cnrexpo.com/ adresinden ulaşabilmektedir.

 

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ