Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

ORHANGAZİ TSO’DAN GIDA VE AMBALAJ FUARI ZİYARETİ

ORHANGAZİ TSO’DAN GIDA VE AMBALAJ FUARI ZİYARETİ
Sosyal Medyada Paylaş

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen “CNR Food Gıda ve ambalaj” fuarını üyeleriyle birlikte ziyaret etti.

CNR Food İstanbul’da 109’u yabancı 2.000’den fazla markanın 10 bini aşkın ürünü sergilendi. Bu yıl Çekya, Hindistan, İran ve Belarus milli katılım sağladığı CNR Food İstanbul’a Ürdün, Tunus, Malezya, Bulgaristan, Polonya, Arnavutluk, Makedonya, Sırbistan, Özbekistan, Suriye, Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya ve Vietnam ile birlikte 17 ülkeden firmalar katıldı.

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Fuarlardan sorumlu yönetim kurulu üyesi Burak Tokuç’ İstanbul Gıda fuarına katılım gösteren üyelere Yönetim Kurulu adına teşekkürlerini sunarak pandemi sebebiyle geçtiğimiz yıl gerçekleştirilemeyen ve bu yıl da pandemi tedbirleriyle gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük gıda platformunu ziyaret etmekten memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

109’u yabancı 2.000’den fazla markanın buluştuğu CNR Food İstanbul, yerli ve yabancı ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. CNR Food İstanbul’u 117 ülkeden yerli ve yabancı 50 binden fazla kişi ziyaret etti. CNR Food İstanbul’da katılımcı firmaların, kurdukları iş bağlantılarıyla 3 milyar doların üzerinde bir ticaret hacmi sağladığı ifade ediliyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ