Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

ORHANGAZİDE YOLCU TAŞIMACILIĞINA ZAM

ORHANGAZİDE YOLCU TAŞIMACILIĞINA ZAM
Sosyal Medyada Paylaş

 

Orhangazi Şehiriçi Minibüsçüler Kooperatifi yolcu taşıma fiyatlarına zam yaptı. Zamlı tarife 2 Nisan Cumartesi günü itibarı ile uygulanmaya başlayacak.
Orhangazi Şehiriçi Yolcu Taşıma Kooperatifi Şehiriçi yolcu taşıma ücretlerine yüzde 25 ile yüzde 30 oranında zam yaptı. Özellikle son aylarda akaryakıta gelen zamlar nedeniyle şehiriçi yolcu taşımacılığında şehir merkezinde öğrenci fiyatları 2,5 TL’den 3,25 TL’ye, tam yolcu ise 3,75’den 5 TL’ye yükseldi.

YENİ FİYAT LİSTESİ

Daha önce öğrenci 2,5, tam ise 3,75 TL olan Hastane, ORKENT, TOKİ, Fatih Mahallesi, Kaynarca, Olukdere Köprüsü öğrenci 3,25, tam ise 5 TL oldu. Öte yandan yine daha önce 3,75 olan Çeltikçi ve Gedelek 5 TL, Nadır, Göl Piknik Alanı 5,25 TL, Sanayi sitesi son durak 5,50 TL ve Fındıklı mahallesi ise 8 TL’ye yükseldi.
Üze; Zam kaçınılmaz oldu
Orhangazi Şehiriçi Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Murat Üze son aylarda akaryakıt fiyatlarına fahiş oranlarda zam geldiğini belirterek, 3 ay önce 7 TL olan motorin bugün 22 TL’ye kadar yükseldi. Bunun yanı sıra tüm giderlerimizde de ciddi oranda zam yaşandı. Bizler de bu yeni tarifeyi zaruri olarak yansıtmak zorunda kaldık dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ