Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

PROJE HAZIRLIKLARI BAŞLADI

PROJE HAZIRLIKLARI BAŞLADI
Sosyal Medyada Paylaş

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte Orhangazi Belediyesi tarafından Dutluca Altında hayata geçirilecek olan Kamp Karavan Merkezi için projelendirme çalışmaları başlıyor. Hedef önümüzdeki yaz dönemine kadar kamp karavan merkezinin ilk etabını hizmete sokmak.

Orhangazi’de Dutluca altındaki Belediyeye ait arsa ile ilgili alınan meclis kararının ardından bölgede hayata geçirilmesi planlanan Kamp Karavan Merkezi için çalışmalar sürüyor.

Çevre temizliği yapıldı

Orhangazi Belediyesi ile Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hayata geçirilecek olan Kamp Karavan Merkezi ile ilgili olarak ekipleri belirlenen o bölgedeki temizlik çalışmalarını tamamladı. Ekipler dere yatağının yanı sıra çevresindeki ot ve çalılıkları temizleyip hazır hale getirildi.

Projelendiriliyor

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası ise Kamp Karavan Merkezi için farklı projeler üzerinde çalışmalarına başlıyor. Kamp Karavan Merkezi için proje çalışmalarına başlayan Orhangazi TSO bu çalışmaları tamamlayıp bölgedeki çalışmalarını sürdürmeyi hedefliyor.

Gelecek yaza Kamp Karavan bölümü hizmete girecek

Orhangazi Belediyesi ile birlikte projeyi yürüten Orhangazi TSO, projelendirme çalışmaları ile birlikte en azından gelecek yaza projenin kamp karavan bölümünü hizmete sokmayı hedefliyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ