Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

SAĞLIKTA YENİ MÜJDELER

SAĞLIKTA YENİ MÜJDELER
Sosyal Medyada Paylaş

Ak Parti ilçe başkanı Gökhan Ulusu Sağlıkta her eksiği giderme gayreti içinde olduklarını ifade etti

AK Parti Orhangazi ilçe başkanı Gökhan Ulusu, Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık ile birlikte Orhangazi’de hem devlet hastanesindeki yeni uzman doktor atamaları hem de yeni sağlık yatırımları ile ilgili yeni müjdeler verdi.

AK Parti Orhangazi İlçe başkanı Gökhan Ulusu, her alanda olduğu gibi sağlık alanında da Orhangazi’nin her eksiğini gidermek için canla başla çalıştıklarını belirterek, son olarak Orhangazi Devlet Hastanesinde eksik olan uzman kadrolara yeni atamalar için Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık ile birlikte yaptıkları girişimler neticesinde yeni müjdeler aldıklarını ifade etti.

Üçüncü 112 Acil Servis noktası açılıyor

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık ile birlikte Bursa İl Sağlık Müdürünü ziyaret eden AK Parti Orhangazi ilçe başkanı Gökhan Ulusu, İl Sağlık Müdürlüğü ziyareti sonrası ilçemize sağlık yatırımları kazandırıldı.İlçemizde bulunan 2 adet  112 Acil Merkez noktasına bir yenisi daha ekleniyor. Yapılan görüşmeler neticesinde Erenler Aile Sağlık Merkezi’nin bulunduğu bölgeye 3. Acil Merkez noktası yatırımı kazandırıldı. Muradiye Mahallesine yapılması planlanan Aile Sağlık Merkezi için de görüşmelerin yapıldığı ve 2022 yatırım programına alındığını müjdeleyebiliriz dedi. Gökhan Ulusu, ayrıca Devlet Hastanesi’ne 1 Göz Doktoru, 2 Diş Hekimi, 1 Çocuk Doktoru ve 1 Dahiliye Doktoru daha ataması gerçekleştirildiğini belirterek, dahiliye uzmanı görevine başlarken diğer branşlar ise Kasım ayı içerisinde başlaması bekleniyor dedi. AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu Pandemi sürecinde sağlık yatırımlarına hız kesmeden devam ettiklerini belirterek, son 1 yılda Orhangazi Devlet Hastanemize 14 Pratisyen hekim, 9 Uzman Hekim ve 13 de Hemşire kazandırmanın haklı gururunu ve onurunu yaşıyoruz dedi. Ulusu, ayrıca Pandemi sürecinde artan yoğun bakım servisi ihtiyacına yönelik de yoğun bakım odalarının ayrılmasında öncülük ederek hastalarımızın hizmetine sunmuş olduk. Gerek doktor atamaları gerekse diğer yatırımların kazandırılmasında emeği geçen başta Sağlık Bakanımız, Bursa İl Başkanlığımız ve Bölge Milletvekilimiz Zafer Işık’a teşekkür ediyoruz dedi.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ