Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

SAKATLAR DERNEĞİNDEN ANLAMLI ÇAĞRI

SAKATLAR DERNEĞİNDEN ANLAMLI ÇAĞRI
Sosyal Medyada Paylaş

Türkiye Sakatlar derneği ve Orhangazi Belediyesi Engelliler Koordinasyon merkezi Başkanı Emrullah Akçay’dan tekerlekli sandalye iade çağrısı geldi.

Akçay ilçemizdeki ihtiyacı olan engellilerimizin ihtiyacı olan tekerlekli sandalye ve her türlü medikal malzemeyi hiçbir ücret talep etmeden ve aynı gün kendilerine teslim etmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Ancak; bazen kısa süreli bir kaza ve geçici hastalık yada vefat dolayısıyla verdiğimiz tekerlekli sandalyeler ve medikal malzemelerin derneğimize teslim edilmemesinin sıkıntısını çekiyoruz dedi.Dernek Başkanı Emrullah Akçay ;sizlerin ihtiyacının bittiği yerde başkasının ihtiyacı olduğunu unutmamak lazım diyerek evin bodrumuna yada merdiven altına attığınız sandalyelerin başkasının hayatının bir parçası olabileceğini unutmayınız dedi. Orhangazi Belediyesi ve sakatlar derneği olarak ilçemizdeki engellilerin her zaman yanlarında olduklarını ifade eden Akçay, engellilere yönelik yaptığımız hizmetlerin hiçbir il ve ilçede bu kadar hızlı ve karşılıksız olmadığını dile getirerek Lütfen ihtiyacınız olmayan medikal malzemeleri ve tekerlekli sandalyelerin çürümesine göz yummayınız  dedi.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ