Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

SEZON ÖNCESİ TARIMSAL SULAMA İÇİN TOPLANDILAR

SEZON ÖNCESİ TARIMSAL SULAMA İÇİN TOPLANDILAR
Sosyal Medyada Paylaş

 

Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, yeni sezon öncesinde Tarımsal Sulama bölgeleri ile ilgili eksiklikler ve sorunlar ile yapılması gereken çalışmalar için Belediyede başkan Aydın ve Sulama Birliği Başkanı Erhan Güneş ile bir araya geldi.

AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, Orhangazi Belediyesi’nde Belediye Başkanı Bekir Aydın, AK Parti Başkan vekili Lütfi Bakırdan, Sulama Birliği Başkanı Erhan Güneş ile bir araya geldi.

Son durum görüşüldü

AK Parti Bursa milletvekili Zafer Işık, Orhangazi bölgesinde, İznik Gölü’nün hem güney hem de kuzey yakasındaki sulama projesindeki son durum, sulama sezonu öncesinde tarımsal sulama yapılacak bölgelerdeki eksiklikler ve acil yapılması gereken çalışmalar ele alındı. Zafer Işık, bu yıl yağışların sevindirici seviyelerde olduğunu hatırlatarak, Orhangazi bölgemizde bahar ve yaz aylarında tarımsal sulama konusundaki son durumu değerlendirdik. Amacımız sezona aksaklık ve eksiklik yaşamadan girmek dedi.

Doğalgaz konusu da masaya yatırıldı

Toplantıda ayrıca doğalgaz bekleyen bölgeler, Doğalgaz hattının ana yoldan geçişi konusunda da yapılması gereken hususlar masaya yatırıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ