Reklam
Reklam
Ajans Orhangazi Haber

Siirt’in İl Afet Risk Azaltma Planı görüşüldü

Siirt’in İl Afet Risk Azaltma Planı görüşüldü
  • Güncel
  • 26 Şubat 2021
  • 223 KEZ OKUNDU
Sosyal Medyada Paylaş

Türkiye Afet Eğitim Yılı” kapsamında Siirt’in İl Afet Risk Azaltma Planı (İRAP) Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı kurum ve kuruluşların katılımıyla, Vali Yardımcısı Resul Özdemir’in başkanlığında gerçekleştirildi.

SİİRT (İGFA) – Siirt İl Afet Risk Azaltma Planı (İRAP) Toplantısı, Valilik Konferans Salonu’nda yapıldı. Vali Yardımcısı Resul Özdemir başkanlığında Siirt Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ender Sinan Poyrazoğlu, AFAD İl Müdürü Mehmet Cahit Akkoyun ile ilgili kurum müdürleri katıldı.
İl Acil ve Afet İl Müdürü Cahit Akkoyun,  Siirt genelindeki eğitim faaliyetleri ile tüm vatandaşların afet farkındalığı konusunda bilinçlenmesini hedeflediklerini kaydetti.  Siirt’in IRAP çalışmalarına tüm kurumların kendi kurumlarının işleyişine yönelik nitelikli personelle destek vermesi ve katkı sağlamasının oldukça önemli olduğunu söyledi. 

Toplantı, İl Acil ve Afet İl Müdürlüğü’nde görevli Jeoloji Mühendisi Memduh Aslan tarafından “İl Afet Risk Azaltma Planı’’ bilgilendirme sunumu ile sona erdi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ