Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

ŞÖFÖRLER ODASININ YENİ BAŞKANI KAMİL SEVİNÇ

ŞÖFÖRLER ODASININ YENİ BAŞKANI KAMİL SEVİNÇ
Sosyal Medyada Paylaş

Orhangazi Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın beklenen  kongresi  hafta sonu Class AVM’de yapıldı. Mevcut başkan Ali Sevinç ile Kamil Sevinç’in arasında gerçekleşen yarışta kongrede kullanılan oyların 246’sını alan Kamil Sevinç Orhangazi Şoförler ve Otomobilciler Odası’nının yeni başkanı seçildi. 3 dönemdir başkanlık yapan Ali Sevinç ise 230 oy alabildi.

Orhangazi Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın Olağan Genel Kurul toplantısı yoğun bir katılımla Class AVM’de gerçekleşti. Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, siyasi partilerin ilçe başkanları, Sivil Toplum Kuruluş temsilcileri ve çok sayıda davetlinin katıldığı kongrede  divan başkanlığını Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Genel Başkanı Arif Tak yaptı.

ALİ SEVİNÇ VE KAMİL SEVİNÇ KONUŞMA YAPTI

Kongrede söz alan Belediye Başkanı Bekir Aydın Şoförler Odası’nın Şoförcü esnafı için çok önemli bir yeri olduğunu belirterek, kendisinin de bir şoför evladı olduğunu Türkiye’nin eski halinden bugün gelinen noktada yolları ile daha iyi kamyon ve araçları ile gelişmiş modern bir ülke haline geldiğini ifade etti. Bekir Aydın Şoförler Odası seçimlerinin tüm üyelere ve Orhangazi’ye hayırlı olması dileklerinde bulunarak konuşmasını tamamladı. Daha sonra Divan Başkanı Arif Tak iki başkan adayına söz hakkı verdi. Adaylardan Kamil Sevinç ve Ali Sevinç yönetim kurulu aday isimleri ile birlikte üyelere tanıtıldıktan sonra seçimlere geçildi.

YENİ BAŞKAN KAMİL SEVİNÇ

595 üyenin oy kullanma hakkı olan Orhangazi Şoförler ve Otomobilciler Kongresinde 478 üye oy kullandı. 2 oyun geçersiz olduğu kongre Kullanılan oyların 246’sını alan Kamil Sevinç Orhangazi Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanlığına seçildi.

Yönetim Kurulu

  1. Kamil Sevinç
  2. Faruk Pala
  3. Ali Gündoğdu
  4. Özkan Bombacı
  5. Tahsin Birgül
  6. Akif Yazıcı
  7. Hasan Çubuk

Denetim Kurulu

  1. Tolga Tayar
  2. Cihan Muslu
  3. Taner Kara
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ