Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

SÜLEYMAN SOYLUDAN ORHANGAZ’İYE YENİ EMNİYET BİNASI MÜJDESİ GELDİ

SÜLEYMAN SOYLUDAN ORHANGAZ’İYE YENİ EMNİYET BİNASI MÜJDESİ GELDİ
Sosyal Medyada Paylaş

Çeşitli programlara katılmak için Bursa’ya gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Bursa’ya 2022 yılı yatırım müjdelerini verdi. Soylu, Bursa’da 4 ilçeye 2022 yılı yatırım programında Yeni Emniyet Müdürlüğü binası yapılacağını müjdeledi. Ak Parti Orhangazi ilçe başkanı Gökhan Ulusu ise 4 ilçe emniyet müdürlüğü binasının birinin Orhangazi’ye yapılacağını ifade etti.
Orhangazi’ye yeni Emniyet Müdürlüğü binası 2022 yılı yatırım programına dahil edildi. Çeşitli programlar için Bursa’ya gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Bursa’dan 2022 yılı içinde yapılacak olan yeni yatırımları aktardı.

MÜJDELER ARKA ARKAYA

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ziyaretleri kapsamında AK Parti ilçe binasında da partililerle bir araya geldi. Süleyman Soylu, 2022 yılı yatırım programına il emniyet müdürlüğü binasının yenilenmesi, 1000 ilave personel, 200 ilave araç, 2100 adet ilave güvenlik kamerası, 270 adet plaka tanıma sistemi, 6 ilçeye yeni Hükümet Konağı binası yapılması ve 4 ilçeye de yeni Emniyet Müdürlüğü binası yapılacağını duyurdu.

ORHANGAZİ’YE YENİ EMNİYET BİNASI

Süleyman Soylu’nun Bursa Programlarına katılan ve İçişleri bakanı ile bir araya gelen AK Parti Orhangazi İlçe başkanı Gökhan Ulusu, 2022 yılı yatırım programında Bursa için planlanan 4 yeni Emniyet Müdürlüğü binasının Orhangazi’ye inşa edileceğini belirterek, Orhangazi’de uzun zamandır planladığımız Yeni Emniyet Müdürlüğü binamız 2022 yılı yatırım programına dahil edildi. İçişleri Bakanlığımız inşaat ihale sürecini başlatıp yeni binanın yapımına başlanacak dedi. AK Parti ilçe başkanı Gökhan Ulusu, Eğitim ve Sağlıktaki arkası arkasıya hayata geçirdiğimiz yatırımlara yeni Emniyet Müdürlüğü binasının da eklenmesinin sevindirici olduğunu belirterek, bu konuda bize destek olan İçileri Bakanımız sayın Süleyman Soylu, Milletvekilimiz Zafer Işık başta olmak üzere tüm milletvekillerimize İl Başkanımız Davut Gürkan, Belediye Başkanımız Bekir Aydın’a ilçe halkım adına teşekkür ediyorum dedi.
Orkent bölgesinde arsa tahsisi yapılmıştı
Orhangazi’ye yeni Emniyet Müdürlüğü binası yapılması ile ilgili planlama ise eskiye dayanıyor. Daha önce Emniyet Müdürlüğü binası yapımı için Orhangazi Belediyesi, Orkent bölgesinde arsa tahsisini de gerçekleştirmişti. Yeni yapılacak olan Emniyet Müdürlüğü binasının da bu bölgeye yapılması planlanıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ