SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

Tabelayı hedef tahtası yaptılar

Tabelayı hedef tahtası yaptılar
Sosyal Medyada Paylaş

Orhangazi’de Ticaret ve sanayi odası tarafından Yeniköy’de yapılan yürüyüş parkuru tabelası şehir magandaları tarafından kurşunlanarak tahrip edildi.

Orhangazi sınırları içinde bulunan  ve doğa yürüşü  Treking, Hiking, Kaya Tırmanışı, Dağ Bisiklet parkurları, yamaç paraşütü, Otokros, Motokros, Göl sporları v.b etkinliklerde ulaşım anlamında gelen ziyaretçilere kolaylık sağlaması amacı ile Orhangazi ticaret ve sanayi odası tarafından yaptırılan Yeniköy –Keramet parkuru rota tabelasının son hali bu kadar da olmaz dedirtiyor.

Bölgeye gelen doğa severlerin yapacakları doğa etkinliklerine yön anlamında  büyük kolaylık sağlaması amacı ile yapılan tabelaya bu noktaya gelen kendini bilmez kişilerce kurşun yağmuruna tutularak zarar verilldi. Tabelanın son halini gören vatandaşlar ise duruma tepki gösterdi.’Bölge doğa  turizmininin gelişmesi açısından yapılan bu hizmetin böylesine zarar verilmesine tepki gösteren vatandaşlar ‘’bu bir milli servettir, sorumsuzca tabelaya zarar veren kişilerin bulunup cezalandırılmasını istiyoruz’’ diyerek tepkilerini dile getirdiler.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ