Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanından Kızılay’a kurban bağışı

Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanından Kızılay’a kurban bağışı
Sosyal Medyada Paylaş

S.S.61 Nolu Orhangazi Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi Başkanı Beytullah Güneş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Türk Kızılayı Orhangazi Başkanı Müjdat Gürsoy ve yöneticilerini ağırladı.

Türk Kızılay’ı şube başkanı Müjdat Gürsoy, Kızılay şubesinin yaptığı çalışmalar ve Kurban Bayramı öncesindeki faaliyetleri ile ilgili Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Beytullah Güneş’e bilgi aktardı. Müjdat Gürsoy, vatandaşların Kızılay’ın faaliyetlerine verdikleri desteklerin sevindirici boyutlarda olduğunu belirterek, Kurban Bayramı öncesinde de vatandaşlarımız banka aracılığı ile Türk Kızılay’ına yaptıkları bağışlarla Kurban vekaletlerini Kızılay’a veriyorlar dedi.

Ziyaret esnasında S.S.61 Nolu Orhangazi Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi Başkanı Beytullah Güneş, ziyaret esnasında hem kendi şahsı adına hem de tüm kooperatif ortakları adına Kurban vekaletini Türk Kızılay’ına bağışladı. Kızılay yöneticilerinin makbuzunu imzalayan başkan Güneş, şahsı ve kooperatif ortakları adına Türk Kızılayı’na bağış yapmış oldu. Kızılay başkanı Müjdat Gürsoy Başkan Güneş’in hem şahsına hem de onun nezdinde tüm kamyoncu esnafı ile kooperatif ortaklarına vekalet kurbanından dolayı teşekkür edip makbuzunu takdim etti. S.S.61 Nolu Orhangazi Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi Başkanı Beytullah Güneş, Türk Kızılayı’nın sadece Türkiye’de değil, bir çok ülkede, mazlum coğrafyalarda insanların yardımına koştuğunu belirterek, Vekalet kurban bağışı organizasyonunun da son derece yerinde ve sağlıklı yürüdüğünü görüyoruz. Bu konudaki çalışmalarından dolayı Kızılay yetkililerini kutluyorum dedi.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ