Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

ÜNİVERSİTE YÖNETİCİLERİ VE OTSO YÖNETİCİLERİ BİR ARAYA GELDİ

ÜNİVERSİTE YÖNETİCİLERİ VE OTSO YÖNETİCİLERİ BİR ARAYA GELDİ
Sosyal Medyada Paylaş

Uludağ Üniversitesi Orhangazi Yeniköy Asil Çelik Meslek Yüksek Okulu müdürü Prof.Dr.Yahya Ulusoy, öğretim görevlileri eşliğinde Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu başkanı Erol Hatırlı’yı ziyaret ederek, iki kurum arasında yapılan çalışmalarının arttırılması ile ilgili konular konuşuldu.

Uludağ Üniversitesi Orhangazi Yeniköy Asil Çelik MYO Müdürü Prof. Dr. Yahya Ulusoy, Öğretim Görevlisi Dr.Bilsay Pastakaya ve Öğretim Görevlisi Koray Aki Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Orhangazi TSO yönetim kurulu başkanı Erol Hatırlı, Meclis Başkanı Murat Öztürk ve yöneticilerin hazır bulunduğu ziyarette iki kurum arasındaki işbirliğinin artırılması konuları masaya yatırıldı.

Sanayi-Üniversite işbirliği önemli

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erol Hatırlı, Orhangazi’de özellikle mesleki eğitim konusunda hem kendilerine hem MYO’ya hem de Mesleki Eğitim veren okullara büyük görev düştüğünü belirterek, bugüne kadar biz oda olarak bu kurumlar arasındaki diyaloğun artırılması, mesleki eğitime sunulacak katkılar konusunda Üniversitemizle bir çok işbirliğine imza attık. Bundan sonraki süreçte de bu tür işbirliği çalışmalarımızı artırarak devam ettireceğiz dedi. MYO müdürü Prof.Dr.Yahya Ulusoy ise bu yıl açılan otomotiv bölümü ile birlikte diğer tüm bölümlerden mezun vereceğimiz öğrencilerimizin daha iyi ve nitelikli eğitim alabilmelerini sağlamak için çalışıyoruz. Bu konuda sanayici okul işbirliği çalışmalarımız var. Hedefimiz bu işbirliğinin güçlendirilerek artırılması dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ