Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

YENİ YILDA YENİ YATIRIMLAR İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

YENİ YILDA YENİ YATIRIMLAR İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ
Sosyal Medyada Paylaş

AK Parti ilçe başkanı Gökhan Ulusu 2021 yılını değerlendirdi, yeni yıldaki çalışmaları anlattı

“2022 YENİ YATIRIMLARIN YILI OLACAK”
AK Parti Orhangazi ilçe başkanı Gökhan Ulusu, 2021 yılında Türkiye genelinde pandemiye rağmen yatırımların yağmur gibi geldiği bir yıl olduğunu belirterek, bu yatırımlardan ilçemiz de nasibini aldı. 2022 yılında eğitim, sağlık ve ulaştırma alanlarında ilçemize yeni yatırımlar kazandırmak için var gücümüzle çalışacağız dedi.
Ak Parti Orhangazi ilçe başkanı Gökhan Ulusu, geride kalan 2021 yılında Türkiye’nin dünyada büyüme gerçekleştiren 2 ülkeden birisi olduğunu hatırlatarak, pandeminin tüm dünyayı etkisi altına alıp ekonomik göstergeleri olumsuz etkilediğini ancak Türkiye’nin bu süreci en az zararla atlatarak büyüme rakamlarında en üst seviyelerde tamamladığını vurguladı.
2021’deki yatırımlarımıza yenileri eklenecek
AK Parti Orhangazi ilçe başkanı Gökhan Ulusu, 2021 yılında ülkenin yatırımlarına devam ettiğini de vurgulayarak, bu yatırımlardan ilçemiz de nasibini aldı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Bursa Milletvekilimiz Zafer Işık ve diğer Bursa milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş, Ak Parti Bursa il başkanımız Davut Gürkan’ın da destekleri ilçemize sağlık ve eğitim alanında yeni yatırımlar kazandırdık, yeni yatırımların da hazırlıklarını 2021 yılında gerçekleştirdik. Hem Büyükşehir Belediyemiz hem de Orhangazi Belediyemizin yerelde yaptığı çalışmalar ve projeleri ilçemize kazandırdık. Arapzade Mahallesinde yeni sağlık ocağımızı kazandırdık. Yeni 112 Acil Servis noktamızı hizmete soktuk dedi.
2022 yeni yatırımların da yılı olacak
AK Parti ilçe başkanı Gökhan Ulusu, 2022 yılının da yeni yatırımlar yılı olacağına vurgu yaparak, özellikle eğitim alanında yatırım programına alınan projelerimiz var. TOKİ tarafından Kız Meslek Lisesi yerine 24 derslikli okul binamızı bu yıl içinde hayata geçireceğiz. Yine Milli Eğitim Bakanımızın müjdesi ile ilçemizde Ahmet Yesevi ilkokulu bahçesine yeni bir 24 derslikli ortaokul binasını da yine bu yıl için de hayata geçirmiş olacağız. 2 yeni ana okulu projemiz bu yılın yatırım programına alınmış durumda. Bu projelerimizi de hayata geçirip insanlarımızın hizmetine sunacağız dedi. Ak Parti ilçe başkanı Gökhan Ulusu ayrıca İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun verdiği yeni Emniyet Müdürlüğü binasının da bu yıl ki yatırım programına alınması ile ilçemiz yeni bir emniyet müdürlüğü binasına da kavuşmuş olacak dedi. Ulusu ayrıca, Ana Yol İznik Kavşağında planlanan batçık projesi ile Meslek Lisesi’nin yeni atölye binaları için de girişimlerin sürdüğünü bu çalışmaların da 20022 yılı içinde şekilleneceğini söyledi. Gökhan Ulusu, tarımsal sulama projelerinden, eğitime, sağlıktan ulaştırmaya kadar 2022 yılının da yeni yatırımlar için parlak bir yıl olacağını vurgulayarak, Türkiye ve Orhangazi aşkı ile yolumuza devam ediyoruz dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ