Reklam
SON DAKİKA
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü
Ajans Orhangazi Haber

ZEYTİN ALIMLARI BİTTİ

ZEYTİN ALIMLARI BİTTİ
Sosyal Medyada Paylaş

Marmarabirlik Orhangazi Zeytin Tarım Satış Kooperatifinde Ekim ayında başlayan zeytin alımları sona erdi. 6 bin 880 ton rekolte beyanının alındığı Marmarabirlik  bu kampanya döneminde 3 bin 645 ton zeytin alımı gerçekleştirilebildi. Gözler ay sonu yapılması planlanan ödemelere çevrildi.
Marmarabirlik 2021-2022 kampanya dönemi zeytin alımlarını dün itibarı ile tamamladı. 22 Ekim tarihinde başlayan zeytin alımlarında Marmarabirlik Orhangazi Zeytin Tarım satış kooperatifi 6 bin 880 ton rekolte beyanı bildirimine rağmen bu yıl 3 bin 645 ton zeytin alımı gerçekleştirdi.
Remzi Bayram; Üreticilerimize teşekkür ediyoruz
Marmarabirlik Orhangazi Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Remzi Bayram, bu yıl 3 bin 645 ton zeytin alımı gerçekleştirdiklerini belirterek, üreticilerimiz birliğe ve kooperatife her yıl olduğu gibi bu yıl da sahip çıktılar. Tüm üreticilerimize teşekkür ediyorum dedi.
Gözler son ödemede
Öte yandan Marmarabirlik geçen hafta yaptığı açıklama ile zeytincinin alacağı tüm ödemelerin Ocak ayı sonunda yapılacağını duyurmuştu. Bugüne kadar Orhangazili zeytin üreticilerine Marmarabirlik 15,5 milyon TL ödeme yapmıştı. Kalan ödemelerin ise bu ay sonuna kadar tamamlanacağı duyurulmuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ